Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale pas dorëheqjes së Mark Markut.

Spahiu shkruan se pas çdo dorëheqjeje ose largimi po e kupton edhe më mirë deklaratën që ka bërë pak kohë më parë Sali Berisha.

“Kapiteni plak dhe Titaniku. Pas çdo dorëheqje dhe largim po e kuptoj më mirë shprehjen e Sali Berishës:

“Edhe 1 antarë nëse ngelet në PD, ai do jem unë”

Vertet do mbetet vetëm ai, madje vetëm fare fare…”, shkruan Spahiu.