Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora e emocionuar për fitoren e Kosovës në Lojërat Olimpike publikon foton e Distria Krasniqit dhe shprehet tepër krenare.

“Kosova lë gjurmë në “Tokio 2020”, shkruan ajo përmes një Instastory.