Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim ka zgjedhur qytetin bregdetar të Vlorës për të kaluar fundjavën.

Ajo është takuar me disa qytetarë, ndërsa ka publikuar edhe foto e video në Instagram.

“Mirëdita nga Vlora”, shkruan Yuri Kim krahas fotove dhe videove.