Ditën e sotme moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj u përfol për një shtatzëni të dytë. Shkak i këtyre aludimeve u bënë disa foto të publikuara në rrjete sociale.

Rudina shfaqej me barkun paksa të rrumbullakosur dhe kaq mjaftoi që aludimet të përhapeshin. ‘Je shtatzënë?”, u pyet moderatorja në komente.

Ajo nuk ka kthyer përgjigje, por ka reaguar në formë tjetër. Rudina i ka fshirë të gjitha komentet e tilla nga postimi i saj.