Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria. Me anë të një postimi të bërë së fundmi, ajo ka treguar se ka bërë një ndryshim të papritur në pamje.

Çiljeta i ka lyer flokët në ngjyrë çokollate, me fije bjonde. Këtë look këngëtarja e ka pasur dhe shumë vite më parë. “Si në kohët e vjetra”, ka shkruar ajo krahas fotos në Instagram.

Kujtojmë se Çiljeta është shfaqur me këtë ngjyrë flokësh në Mars të vitit 2008, në këngën “Dorëheqja”.