Dashi-Saturni do të hyjë në qiellin tuaj dhe kjo do t’ju ndihmojë të merrni frymë lehtësimi në lidhje me sferën e punës. Gjithçka ka shkuar kundër jush kohët e fundit, por jini të përgatitur që tani gjërat do të fillojnë të ndryshojnë.

Demi-Ditë mjaft e ndërlikuar ju pret. Ju nuk do të jeni në gjendje të përfundoni një detyrë të rëndësishme dhe kjo do t’ju përjashtojë nga detyra të tjera po aq të rëndësishme. Në dashuri ju duhet të ndryshoni kurs, është koha për të vepruar.

Binjakët-Në dashuri po jetoni një përrallë. Ju po vraponi shumë por do ta shihni që do ia vlejë. Kokën e keni mbi supe dhe të tjerët e dinë gjithashtu. Sidoqoftë, në punë keni nevojë për stimuj të rinj.

Gaforrja-Java po ecën shpejt dhe ju keni mbetur pas, shumë larg mbrapa. Ju jeni ende duke pritur që treni të kalojë herën e dytë, por jo. Vraponi dhe bëjeni shpejt, ka shumë mundësi, por nëse rrini e vështroni, nuk do të mundeni të bëni asgjë.

Luani-Kur gjithçka duket e shkruar, atëherë do të fillojë loja. Ju jeni një luftëtar i natyrës dhe këtë ditë do ta provoni. Ju kurrë nuk keni ndalur së luftuari dhe më në fund do të jeni në gjendje të fitoni edhe këtë ndeshje.

Virgjeresha-Këtë ditë, kryefjala do të jetë: ndrysho! Jeta që po jetoni është afër jush tani dhe ka ardhur koha ta ktheni përmbys. Filloni pak, shikoni si shkon, pastaj hidhni hapin tjetër. Mos ndryshoni gjithçka menjëherë.

Peshorja-Hëna dhe Jupiteri i favorshëm në qiellin tuaj, janë shumë premtues. Diçka e jashtëzakonshme do të ndodhë në mëngjes dhe kjo është e gjitha për ju. Por kini kujdes të mos bëni llogari shumë shpejt, përpiquni të jeni të duruar.

Akrepi-Financiarisht nuk është një kohë e mirë, por me ndihmën e Jupiterit, një lajm i mirë mund të riorganizojë situatën tuaj ekonomike, të paktën përkohësisht. Dashuria gjithashtu mund të përfitojë nga kjo.

Shigjetari-Në dashuri gjërat nuk po shkojnë shumë mirë kohët e fundit dhe faji është vetëm i juaji. Jeni shumë të shpërqendruar kohët e fundit dhe kaloni pak kohë me partnerin a partneren tuaj, keni ende kohë për të ndryshuar, e dëshironi vërtet atë?

Bricjapi-Me Hënën akoma të favorshme do të bëni shumë gjëra pozitive këtë të martë. Më në fund, pas mundësisë së humbur dje, do të keni mundësinë të shpengoheni në dashuri. Një mik është në telashe për shkak të një problemi, ndihmojeni se nesër mund t’ju ​​vlejë.

Ujori-Bëni kujdes që të mos nxisni xhelozi këtë ditë, kjo mund të dështojë. Ju mund ta bëni partnerin tuaj të bëhet dyshues ndaj jush dhe kjo nuk është mirë. Në punë, gjithçka shkon normalisht, kini kujdes t’i përgjigjeni të gjitha thirrjeve.

Peshqit-Dita do të shkojë mirë në përgjithësi. Në dashuri, do të duhet të angazhoheni për zgjidhjen e një problemi të lindur muajin e kaluar. Fati po vjen.