Kryeministri Edi Rama ka një video të shkurtër nga emisioni “Zonë e lirë”, shkëputur nga disa vite më parë. Në video, moderatori Arian Çani, telefonon kryedemokratin Lulzim Basha, dhe e pyet se përse nuk ia kishte hapur telefonin një javë më parë.

Në përgjigjen e tij, Basha i tregoi se kishte qënë në gjumë. “Isha ne gjume mor burre”, degjohet zeri i Bashes! “Ou, ç’të gjeti që the të vërtetën! Fli xhan fli”, shkruan Rama me ironi përbri videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)