Ish-banorja e Big brother Franceska Jace ka ditur gjithnjë si ta tërheqë vëmendjen e publikut.
Këtë herë Jace ka ndarë një tjetër foto shumë provokuese në rrjete sociale.E veshur me një kostum trasparent që i zbulon të gjitha hiret, Françeska i ka vënë “flakën” Instagramit dhe jugut të Shqipërise, atje ku po kalon edhe këto ditë të nxehta vere.