Ja cilat janë shenjat zodiakale që do kenë më shumë fat këtë fundjavë duke nisur nga sot, 21 shkurt e deri të dielën më 23 shkurt:

UJORI
Mirëkuptimi që do tregoni, do e bëjë partnerin t’ju dëshirojë. Lëre që ‘të lajë borxhet’ me ju dhe të shijoni fundjavën.

BRICJAPI
Kush tha se nuk je pasional/e? Me shumë mundësi, dikush këtë fundjavë do betohet që ka parë të kundërtën tek ty.

DEMI
Je i/e paludhur dhe partneri/ja është krenar/e që do mundë të shijojë çdo moment me ty.

DASHI
Dikush ka folur për se.s treshe? Për ty është ok edhe kur flitet për katërshe, mjafton të ketë mbrojtje.