Këngëtari i njohur Mozzik duket se këto ditë të para të janarit gjendja e tij shëndetsore nuk ka qënë e mire.

Lajmin e dha vetë këngëtari me anë të një postimi në Instagram ku tregon se ndodhet ne spital.

Mozzik nuk ka treguar arsyen që e ka çuar në spital, por ndoshta i ftohti dhe virozat e stinës nuk e kanë “kursyer” as këngëtarin.

‘Gëzuar Vitin e Ri’ ka shkruar ai në foton e publikuar.