Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj për të cilën vitet janë vetëm numër, ka befasuar fansat me fotografitë e fundit në InstaStory

Ajo pa dyshim që është një nga femrat më të komentuara të estradës, por së fundmi 44 vjeçarja tregohet mjaft aktive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga jeta e saj.

Përmes fotografisë së fundit që ka publikuar në Instagram tregoi linjat përfekte në bikini. Duket se për Albërijen vitet janë vetëm numra dhe vazhdon të kujdeset në maksimum për format trupore.