Dashi

Sinqeriteti dhe ndershmëria që keni ndaj partnerit ka bërë që lidhja juaj të ecë kaq gjatë. Mundohuni të vazhdoni në këtë rrugë edhe këtë javë dhe për çdo dyshim të gjeni kurajën të flisni hapur me të. Shëndeti mund të ketë probleme vetëm nëse e teproni me ushqimin dhe nëse nuk mbroheni nga i ftohti. Në punë do jeni pozitive, të guximshëm, largpamës e të vendosur. Ka mundësi që të arrini çdo qëllim që do i vini vetes.

Demi

Jeta juaj në çift do ecë ashtu si duhet gjatë gjithë javës. Si ju ashtu edhe ai qe keni në krah do mbajë përgjegjësitë e tij dhe do bëjë më të mirën për te dyja palët. Në fundjavë do mund të kaloni momente tejet te veçanta. Për shëndet më të mirë duhet të merrni sa me shumë vitamina e duhet te merreni me sport. Në punë do jeni shumë të logjikshëm dhe do gjeni rrugën e duhur për te arritur objektivat.

Binjakët

Klima yjore do jetë goxha e trazuar gjatë kësaj jave. Në shumë momente do keni debate e konflikte me atë që keni ne krah dhe nuk do dini çfarë hapash te hidhni. Beqarët do kenë flirtime të shumta, por pas një personi në veçanti do fillojnë te ndiejnë. Në punë gjërat do marrin një tjetër drejtim shumë më të mirë nga më parë. Mos u merakosni për asgjë.

Gaforrja

Jeta juaj në çift do jetë shumë më e mirë nga më parë. Do afroheni edhe me tepër me atë qe keni në krah dhe java do jetë e mbushur me emocion. Urani dhe Neptuni do jenë planetët që do e mbrojnë shëndetin nga problemet serioze. Mund të keni thjesht ndonjë dhimbje koke apo barku, por gjithçka do jetë kalimtare. Në punë të gjitha rrethanat do jenë në favorin tuaj dhe do i arrini të gjitha objektivat.

Luani

Jeta juaj në çift do jetë shumë e bukur gjatë kësaj jave dhe kënaqësitë që do përjetoni do jenë fantastike. Do buzëqeshni e do lumturoheni gjithë kohës. Beqarët do bëjnë shumë për shoqërinë, por nga ana tjetër nuk do lënë pas dore as ftesat që do iu bëhen. Shëndeti do jetë i kënaqshëm. Nuk do keni më as shqetësime nga alergjitë. Në punë duhet të jeni më këmbëngulës dhe dinake

Virgjëresha

Mos bëni ndryshime të befta në jetën tuaj në çift sepse mund të gaboni rëndë. Mendohuni disa herë para se të hidhni çdo lloj hapi. Ata që kanë pasur zënka, më në fund do pajtohen dhe do jenë më të qetë. Shëndeti serish nuk do jetë ashtu siç duhet. Do e merrni paksa veten, por jo plotësisht. Në punë do jeni më dinamike dhe do bëni gjithçka për të arritur atje ku keni dashur.

Peshorja

Do ja kaloni aq mirë këtë jave ju të dashuruarit saqë nuk do doni të ndaheni për asnjë moment nga ai që dashuroni. Të dy palët do ja shprehni pafund dëshirat njeri-tjetrit dhe do merren vesh me se miri. Shëndeti për fat do jetë i shkëlqyer dhe nuk do keni asnjë ankesë. Në punë do vini në jetë projektet e menduara prej kohësh dhe do keni rezultatet te mira.

Akrepi

Periudhë shumë e ftohtë do jetë kjo për të gjithë ata që janë në një lidhje. Plutoni do nxitë debate të forta dhe ju nuk do tregoheni tolerante për asnjë moment. Marrëdhënia me partnerin nuk ka për të qene ashtu si e kishit ëndërruar. Gjendja shëndetësore ka për të qene shume më e mirë nëse shmangni nga pak ushqimet e yndyrshme, pijet me gaz dhe çajin apo kafenë. Ne pune shumë gjëra do shkojnë keq dhe nuk do arrini dot në kohe atje ku keni dëshiruar.

Shigjetari

Gjate kësaj jave jeta juaj në çift do jetë gjithë kohës e mbrojtur. Do jeni shumë më të hapur me partnerin dhe do arrini te dashuroheni me të pa dorashka. Askush dhe asgjë nuk do ua prishë qetësinë dhe harmoninë. Beqarët do jenë me më shume fat në dashuri dhe jeta do ju ndryshojë brenda disa ditëve. Ne punë do jeni ambicioze në maksimum dhe do bëni çdo gjë për t’i arritur qëllimet tuaja. Do merrni çdo gjë që meritoni. Jeta familjare do ju sjellë kënaqësi pafund.

Bricjapi

Do jeni shumë të kthjellët këtë jave ju të dashuruarit dhe do arrini të gjeni zgjidhje për të gjitha problemet që ju kishin dalë më parë. Pas të mërkurës do përjetoni vetëm emocione dhe kënaqësi te njëpasnjëshme.. Shëndeti do jetë dinamik e pa probleme. Në punë nuk ka për te qene një javë e qetë, kështu që përgatituni për sfida te mëdha. familjen do e keni gjithë kohës mbështetje.

Ujori

Dite te mbushura me gëzim te papërshkrueshëm do jenë këto për gjithë ata që janë ne një lidhje. Do jeni te dy palët të logjikshëm, të matur dhe tolerantë, prandaj gjërat do shkojnë vaj. Shëndeti nuk do ketë asnjë problem po e mbajtët gjithë kohës nën kujdes. Jeta profesionale do ketë herë pas here ulje dhe ngritje. Besojini më shumë vetes dhe mos u dorëzoni që me pengesën e pare. Në familje do ndodhë diçka e bukur që do ju gëzojë.

Peshqit

Jo çdo gjë do ecë për mrekulli këtë jave për ju të dashuruarit. Në mes të javës mund të keni edhe debate të forta me partnerin për disa premtime të pa mbajtura. Në planin financiar gjendja ka për të qenë më e mirë sidomos pasi t’iu shlyhen disa borxhe të vjetra. Gjendja shëndetësore do jetë goxha e trazuar. Kujdes me teprimin e alkoolit, pijeve me gaz dhe pikanteve. Në punë do arrini më shpejt atje ku keni ëndërruar dhe pa u lodhur aspak.