30.06.2022 02:42

Të fundit

Kina ka rritur numrin e fluturimeve ushtarake në zonën e identifikimit të mbrojtjes ajrore të Tajvanit në det. Analistët...

Aktualitet

Politikë

Mediat: Këshilli Europian merr sot vendim për të hapur negociatat me...

Këshilli Europian do të marrë sot vendim për të hapur negociatat me Shqipërinë për anëtarësim në Bashkimin Europian. Lajmi konfirmohet për Balkanweb nga burime diplomatike. Në...

Këndvështrim

Merr miqtë dhe me 6 Korrik shijo magjinë e kërcimit me...

Të mërkurën më 6 Korrik merrni miqtë tuaj dhe shkoni te Sheshi "Skënderbej", aty ku me pjesëmarrjen e veçantë të koreografit dhe yllit të...

Lajçak: “Situatë e re” në marrëdhëniet Kosovë-Serbi

Përfaqësuesi i posaçëm i Bashkimit Evropian në dialogun Kosovë-Serbi, Mirosllav Lajçak, tha se në marrëdhëniet Kosovë-Serbi është krijuar një “situatë e re” që i...

Intervista

Show Time

Sport

Botë & Rajon

Teknologji

Argëtim & Stil

Autoktonët