Vlorë, plagoset me armë 53 vjeçari – Lexo.al

Vlorë, plagoset me armë 53 vjeçari

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë të hënë në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës së naftës. Arif Gerbi 53 vjeç është qëlluar me një plumb në këmbë nga një person i paidentifikuar. Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës, ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia po heton për shkaqet e ngjarjes dhe identifikimin e arrestimin e autorit.j.j