Viky Varga zbulon ligjin e pashkruar në Hungari (Foto) – Lexo.al

Viky Varga zbulon ligjin e pashkruar në Hungari (Foto)

Ajo është bërë e njohur së fundi për shkak të frekuentimit me një nga futbollistët më të “vegjël” të historisë së futbollit italian, por që ka mbetur në kujtesën e tifozëve për atë penallti komike të humbur në sfidën mes Italisë dhe Gjermanisë.

Viktoria Varga, apo shkurt Viky është një modele hungareze me linja të përkryera dhe tepër joshëse, e nuk lë rast pa e treguar këtë nëpër rrjetet sociale, ku shfaq jo vetëm çaste nga jeta e përditshme, por edhe nga udhëtimet luksoze të mundësuara nga partneri i saj futbollist, i cili ndonëse nuk ka pasur një karrierë të pasur futbollistike, arriti të siguronte një kontratë “faraonike” në Kinë.

Së fundi, ajo ka zbuluar diçka që nuk e dinim: një ligj të pashkruar në vendlindjen e saj, Hungari.

“Është praktikisht ligj për një hungareze, që të shkojë në SPA çdo 7 ditë”, shkruan bukuroshja, shoqëruar me tri foto nga momenti që hyn në banjot mjekësore për terapi./e.e

 

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 450329,450328,450327,450326,450325,450324,450323,450322,450321,450320
  [src] => Array
    (
    )

)

Të ngjashme