Video/ Robert Aliaj tenton ta puthë, Eni Koçi: Do hash ndonjë shpullë – Lexo.al

Video/ Robert Aliaj tenton ta puthë, Eni Koçi: Do hash ndonjë shpullë

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka zbuluar një nga nga momentet e prapaskenave të emisionit ‘’Xing me Ermalin’’.

Në emision kanë qenë të ftuar edhe gazetari Arjan Çani dhe Robert Aliaj. Në videon e postuar nga Eni duket Roberti ku tenton të puthë në faqe Enin.

Por këngëtarja simpatike ’’e kërcënon’’ duke i dhënë se do e godiste me shpullë.