Tiranë, një person tenton të hidhet nga pallati tek Bulevardi Zogu i Parë – Lexo.al

Tiranë, një person tenton të hidhet nga pallati tek Bulevardi Zogu i Parë

Një person ka alarmuar Policinë dhe qytetarët tek Bulevardi Zogu i Pare pasi ka hipur në tarracën e një pallati në këtë zonë. Policia dhe ambulanca ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe pritet zjarrefikesja, raportojne qytetaret. Raportohet nga vendngjarja se nje burre ka hipur mbi nje pallat dhe po flet ne telefon me ze te larte. Nuk dihet ende motivi.