lexo – Lexo.al
Rusi, zhduket avioni me 71 pasagjerë, ende nuk dihen shkaqet

Zhduket avioni me 71 pasagjere i nisur nga Rusia. Deri në këto momente mbetet mister.

VIDEO/ Mega afera e CEZ, Shkëlzen Berisha dëshmon në Prokurorinë e Tiranës

Në korridoret e Prokurorisë së Tiranës gjatë ditës së sotme qarkullonte lajmi se Shkëlzen Berisha.

Fino: Nuk fshihem si struci; Duka: Te Partizani e ke kokën, pse të vjen turp!

Kandidatët kryesorë për president të FSHF, Armand Duka dhe Bashkim Fino, përballen të dy në.

Përse ju rrudhen gishtat në ujë?

Të gjithë e dimë se trupat tonë janë kompleks, të ndërlikuar dhe fascinuar sepse na.

Zgjidhni një kafshë dhe shihni mesazhin që ju transmeton

Keni zgjedhur një kafshë që ju pëlqen më shumë? Shikojini mirë në fotografi dhe lexoni.

Veliaj: Rama sot është në kuotat maksimale; Ja ku e shoh të ardhmen time

Gjatë intervistës për “Top Story”, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur edhe.

Dom Gjergj Meta: “Atëherë, unë mendoj që misioni ynë, i të gjithëve, është që t’i kthejmë dinjitetin njerëzve.”

I ftuar në Tonight Ilva Tare, Ipeshkvi i Rrëshenit, Dom Gjergj Meta i ka bërë.

A jeni penduar për marrëveshjen me Ramën?/ Ja përgjigjia e Lulzim Basha

Kryetari i PD, Lulzim Basha është pyetur në emisionin “Opinion” nga gazetari Çim Peka në.

Rezoluta për Jerusalemin: Shqipëria? Asnjë anëtar i NATO-s nuk votoi si SHBA

Asnjë aleat i NATO-s nuk votoi si SHBA në lidhje për Jerusalemin në OKB. Përveç.

Ambasadori Lu kërcënoi Bashën dhe takoi…

Nga Spartak Ngjela Ambasadori Lu pasi kërcënoi dje Bashën, duke ia bërë të qartë Saliut.