Stresi publikon video dhe ofendon Tahirin: M**** do ma hani! (Video) – Lexo.al

Stresi publikon video dhe ofendon Tahirin: M**** do ma hani! (Video)

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, vazhdon të sulmojë policinë dhe ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Edhe pse është në kërkim pasi qëlloi me armë në ajër, në një status në Facebook Stresi ka publikuar një video ku duket se si disa policë trajtojnë shoferin e makinës.

Reperi ka kritikuar ministrin Tahiri dhe i thotë se policia s’ka për ta kapur.

Statusi i publikuar nga Stresi:

Vllezer dhe motra Fansa Dhe Dashamires Baballare Dhe Nena O popull Shqiptar po pse kshtu e paskeni pas qef ket qeveri te ndyre pse kshtu e ka qef shqiptari te perulet per toke ???? I bej te gjithve apel te publikojn kete video .

Kjo eshte policia jote o Sajmir Tahiri ????? Turp Turp Turp Turp Ai Eshte Baba I Dikujt Burri I Nje Gruaje Zoti Ju Denofte ju qe boni Kshu . Do ju vij dita e gjykimit o plera o minister po dil ku je mshifesh a i sheh gjitha kto ….Kjo Pra Eshte policia qe ben sipas qefit te vet dhe po ashtu me mu qe me kerkojn kudo po mutin do ma hani me garuzhde sic e hani pasulin#NukDorzona#Mos#uDorzo#Kurre#ktyre

Të ngjashme