Një kanadeze ‘shkrinë akujtë’ dhe jo vetëm… në Kore (Foto) – Lexo.al

Një kanadeze ‘shkrinë akujtë’ dhe jo vetëm… në Kore (Foto)

Ajo cilësohet si ‘Mbretëresha e Fitnesit’, ndërsa ka një audiencë spektakolare në Instagram, me plot 2.9 milionë ndjekës.

Nataline Gauvreau nga Kanadaja ka njoftuar mbërritjen e saj në Korenë e Jugut, ku po mbahen Lojërat Olimpike Dimërore.

Prania e 33-vjeçares ka tërhequr vëmendjen dhe ka ‘rritur temperaturat’ në Peyongchangun e ftohtë.

Nataline është bërë e njohur edhe për faktin se refuzoi t’i përgjigjej ngacmimeve të Cristiano Ronaldos, rreth 10 vite më parë./e.e

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 450427,450428,450429,450430,450431,450432,450433,450434,450435,450436,450437,450438,450439,450440,450442,450443,450444,450445,450446,450447,450448,450449,450450,450451,450452,450453,450454,450455,450456,450457,450458,450459,450460
  [src] => Array
    (
    )

)