Motra e Kim Kardashian e djeg rrjetin, shfaqet nudo për revistën e njohur (Foto) – Lexo.al

Motra e Kim Kardashian e djeg rrjetin, shfaqet nudo për revistën e njohur (Foto)

Kjo është Kendall Jenner, motra e të famshmes Kim Kardashian, e cila për të bërë një fotosesion për revistën e njohur “Harper’s Bazaar” është shfaqur e tëra me vetëm një këmishë shiu.

Dhe dëshmitare i këtij fotosesioni ka qenë Kalifornia Jugore, e cila kohëve të fundit ka parë shumë bukuroshe, që janë shfaqur në brigjet e saj.

Duket se Kendall Jenner e ka gjetur këtë mënyrë provokative për ta shpëtuar veten nga shiu.

Modelja në këtë fotosesion është zhveshur e tëra, ndërsa duket u mbuluar vetëm më një mbulesë të Chanel.

Revista ka dalë në treg sot, pra të enjten.

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 428418,428421,428423
  [src] => Array
    (
    )

)