Mos i tërhiq aq shumë Demi se do i shqyesh… tangat! (FOTO) – Lexo.al

Mos i tërhiq aq shumë Demi se do i shqyesh… tangat! (FOTO)

Demi Rose s’ka të ndalur me ekspozimin e aseteve të ‘arta’!

Bukuroshja britanike ka shfaqur përsëri trupin e saj fenomenal, teksa është freskuar dhe është rrezitur në ishullin spanjoll të Ibizës.

E veshur me bikini fort joshëse, 22-vjeçarja s’ka lënë njeri pa e magjepsur në plazh.

Kim Kardashian duket se së shpejti do t’ia lëshojë fronin britanikes si femra më bombastike në planet.

Të ngjashme