Marika Baldini ‘tradhton’ Romën me një lacial (FOTO) – Lexo.al

Marika Baldini ‘tradhton’ Romën me një lacial (FOTO)

Marika Baldini është një fanse e çmendur e Romës dhe nuk ngurron ta shprehë këtë fakt.

Modelja dhe vajza e ekraneve në Itali shikohet shpesh në shkallët e stadiumit , kur luan Roma, teksa nuk mungojnë as pozat me të brendshme verdhekuqe.

Gjithsesi, në një intervistë për mediat rozë, Marika ka ‘tradhtuar’ futbollistët e skuadrës së Zemrës, për një lacial, pavarësisht se bardhekaltrit janë rivali më i urryer.

E pyetur se cili është futbollisti më simpatik, në fushë dhe jashtë saj, Baldini zgjodhi pa asnjë mëdyshje sulmuesin e Lazios, Ciro Immobile./e.e

 

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 470462,470461,470460,470459,470458,470457
  [src] => Array
    (
    )

)

Të ngjashme