Laç, shkrumbohet apartamenti s’ka të lënduar – Lexo.al

Laç, shkrumbohet apartamenti s’ka të lënduar

Digjet një hyrje apartamenti në lagjen nr. 4 në qytetin e Laçit, pas gjykatës.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash dhe zjarri ka shkrumbuar gjithçka.

Sipas burimeve nuk ka të lenduar përveç dëmeve materiale.

Zjarrfikësja ndodhet në vengjarje, ndërsa policia nisur hetimin për zbardhjen e shkakut.p.s