Ku po shkoni kështu? Këto yje ngatarojnë artin me industrinë rozë (Foto) – Lexo.al

Ku po shkoni kështu? Këto yje ngatarojnë artin me industrinë rozë (Foto)

Disa thonë se bikinit po vijnë duke u bërë gjithmonë e më të vogla.

Por duket se bikinit nuk po bëhen të vogla.

Megjithatë dizajnet e reja janë kaq seksi.

Shikoni këto yje dhe do befasoheni.

Fotot janë mbledhur nga Daily Star.

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 363786,363787,363788,363789,363790,363791,363792,363794,363795,363796,363797,363798,363799,363800,363801,363802,363803,363804
  [src] => Array
    (
    )

)

Të ngjashme