Kim Kardashian zhvishet dhe ju tregon një të metë të trupit (Foto) – Lexo.al

Kim Kardashian zhvishet dhe ju tregon një të metë të trupit (Foto)

Kim Kardashian është njëra nga personazhet më të kërkuara të botës së televizionit.

Kim nuk i kursen imazhet e veshura dhe as imazhet më provokuese.

E tillë është shfaqur edhe këtë herë në disa imazhe të publikuara në llogarinë  e saj në “Instagram”, ku e shohim të zhveshur.

Madje ajo tregon edhe një të metë të trupit të saj, ku thotë se është shumë e bardh dhe ka nevojë për nxirje.

Ndryshe, Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe kanë tre fëmijë./e.e

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 470749,470750,470751,470752
  [src] => Array
    (
    )

)

Të ngjashme