Jennifer Lopez-it iu kërkua të humbë në peshë në fillim të karrierës – Lexo.al

Jennifer Lopez-it iu kërkua të humbë në peshë në fillim të karrierës

Ajo është e njohur për linjat e saj bombastike po aq sa është për muzikën e saj.

Këngëtarja Jennifer Lopez ka deklaruar se në kohën kur kishte filluar karrierën asaj i është kërkuar që të binte në peshë.

Në një intervistë për revistën InStyle, 48 vjeçarja tregojë që i ishte kërkuar që ti bumbë disa kilogram në mënyrë që të largonte peshën e tepërt, ndërsa ajo kishte refuzuar të bënte një gjë të tillë.

‘Njerëzit në industri më than të humb peshë, ti duhet ta bësh këtë, por unë e doja vetën ashtu si isha në atë peshë që e kisha’ deklaroj këngëtarja.

Për vetëbesimin dhe dashurinë ndaj vetës ajo e falënderon nënë dhe gjyshën e saj të cilat e mësuan ta pranoj vetën ashtu sish ishte.

Ndryshe, ylli i hitit ‘Jenny From The Block’ është në lidhje me basketbollistin Alex Rodriguez ndërsa ka dy fëmijë nga martesa me Marc Anthony.

Të ngjashme