Incident në emision “Live”, balerina ngre këmbët dhe… (Foto) – Lexo.al

Incident në emision “Live”, balerina ngre këmbët dhe… (Foto)

Të premten e kaluar Alba, balerina e emisionit ‘Stop’ u bë protagoniste e një incidenti gjatë perfonancës së saj.

Ndërsa po flitej për nxënës që kalonin kangjellat, Saimiri dhe Gentian Zenelaj i kërkuan Albës të tregonte se si ngriheshin këmbët për të kaluar kangjellat.

Menjëherë Alba ka ngritur këmbën aq shumë sa ngjante me një vertikale. Por teksa po ulte këmbën, asaj i ndodh e papritura, taka e gjatë i prek getat dhe i shqyen ato.

Madje këtë gjë Saimiri nuk e la të kalonte pa u vënë re, por ”e demaskoi” Albën publikisht.

albes_i_grisen_corapet_ne_stop1484162556 albes_i_grisen_corapet_ne_stop21484162555 albes_i_grisen_corapet_ne_stop31484162553 auto_saimiri_dhe_genti_ne_stop_balerina_e_ngre_kemben_dhe1484162529

Të ngjashme