I ngec penisi në një pajisje palestre, kërkohet ndihma e zjarrfikësve (Foto) – Lexo.al

I ngec penisi në një pajisje palestre, kërkohet ndihma e zjarrfikësve (Foto)

Një njeriut i ngeci penisi në vrimën e një peshë në palestër, dhe është dashur të shkoi në spital për ta hequr atë.

Fotot u shfaqën në internet me peshën e mbërthyer.

Mjekët u detyruan të thërrisnin zjarrfikësit, të cilët thuhet se kaluan disa orë duke përdorur pajisje të specializuara për ta hequr.

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 385044,385045
  [src] => Array
    (
    )

)