Habit Xhemi: Dua të largohem nga Top Channel! (Video) – Lexo.al

Habit Xhemi: Dua të largohem nga Top Channel! (Video)

Xhemi Shehu e nisi në vitin 2003 karrierën, si velinë në “Fiks Fare”. Ajo vazhdoi si moderatore më pas në “E diell”, apo “Portokalli”, e së fundmi është edhe duke aktruar. Megjithatë pavarësisht këtyre arritjeve, Xhemi deklaron se ka dëshiruar vazhdimisht të largohet nga televizioni, por ende nuk e ka bërë.

Këtë e ka shprehur në programin “Pasdite në Top Channel”, në të cilin ka qenë bashkë me të edhe Salsano, i cili e dëgjonte për të parën herë këtë deklaratë. Xhemi ka treguar se është natyrë e tërhequr dhe ndaj nuk i pëlqejnë daljet publike. Ky sezon i “Portokallisë” mund të jetë i fundit për të.

Të ngjashme