Gruaja e futbollistit të Juventusit, xheloze për Ronaldon? (Video) – Lexo.al

Gruaja e futbollistit të Juventusit, xheloze për Ronaldon? (Video)

E dashura e Dani Alvesit i ka lakmuar Georgina Rodriguezit, e cila mori një puthje nga Cristiano Ronaldo gjatë ceremonisë së FIFA-s

Cristiano Ronaldo dhe bukuroshja spanjolle, Georgina Rodriguez, ishin në qendër të vëmendjes gjatë ceremonisë së FIFA-s.

Ylli i Real Madridit pasi u ftua ta marrë çmimin “lojtari më i mirë i vitit 2016”, i dhuroi një puthje bukuroshes spanjolle.

Por, kamerat kanë kapur të dashurën e Dani Alvesit, ish-mbrojtësit të Barcelonës, duke e shikuar me bisht të syrit se si Ronaldo po e puth të dashurën. Për më shumë shikojeni videon.

https://www.youtube.com/watch?v=AYKKNBwQzsU