Getinjo i përgjigjet Kimikatit të Portokallisë: E vërteta e mnmnmnmnm! – Lexo.al

Getinjo i përgjigjet Kimikatit të Portokallisë: E vërteta e mnmnmnmnm!

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Shoë Mag” ka qenë reperi kosovar Getinjo.

Ndër të tjera ai ka shpjeguar ccfarë ka dashur të thotë me shprehjen e njohur “mnmnmnm”, e cila në të vërtetë duket se nuk ka asnjë kuptim.

“ Nuk ka asnjë kuptim është e vërtetë, po rdoja të krijoja një fjalë pa kuptim që njerëzve t’u ngelte në mendje dhe besoj se jam kam arritur,”-është shprehur reperi.

Gjithashtu ai ka thënë se e ndjek humorin e Kimikatit në “Portokalli” madje e ka shpërndarë edhe vetë në rrjete sociale dhe ka pohuar se ka qeshur shumë me humorin e tij.

526x297-5k getinji

Të ngjashme