FOTOT/ Soni Malaj si Kim Kardashian, shihni sa shumë që ngjajnë – Lexo.al

FOTOT/ Soni Malaj si Kim Kardashian, shihni sa shumë që ngjajnë

Soni prej disa vitesh merret me palestër dhe ka arritur të ketë një trup me forma trupore perfekte. Sigurisht jo aq të theksuara sa të Kim-it.

Në fotot e publikuara së fundmi Soni ngjan aq shumë me Kim-in.

E veshur me një fund lëkure ngjyrë të kuqe, dhe me flokët e gjata, ne e ngatërrojmë disi me Kim-in. Ju si mendoni?!