FOTOT/ ‘Deti’ kuqezi i Edi Ramës në Fier – Lexo.al

FOTOT/ ‘Deti’ kuqezi i Edi Ramës në Fier

Kryeministri Edi Rama a mbyllur fushatën elektorale në qarkun Fier, një nga bastionet e së majtës. Por duket se mbështetja për Ramën në këtë qark, është rritur ndjeshëm ashtu siç shihet edhe nga pamjet e takimeve të tij elektorale thuajse në të gjithë vendin.

Siç shihet edhe nga fotot, një “det” me flamur kuqezi dhe qytetarë, kanë marrë pjesë në mitingun e PS në Fier.