FOTO/Serbja më seksi në botë – Lexo.al

FOTO/Serbja më seksi në botë

Është konsideruar si femra më seksi e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudiç është në fakt me origjinë serbe.

Ajo ka mbi 500 mijë ndjekës në ‘Instagram’ ku nuk heziton të shpërndajë foto provokuese, duke çmendur fansat. Bukuroshja serbe ka ndjekur një shkollë të mesme në Ohajo të SHBA-së dhe filloi modelin që kur ishte 15 vjeç.


Madje madje ajo arriti të siguronte një rol në filmin “All-Star Weekend”, në vitin 2017. Dajana shquhet për linjat trupore dhe fotot që po i vënë flakën Instagramit.F.F