Elhaida Dani provokon imagjinatën, fotografohet menjëherë pas dushit..(FOTO) – Lexo.al

Elhaida Dani provokon imagjinatën, fotografohet menjëherë pas dushit..(FOTO)

Elhaida Dani gjithnjë ka spikatur për zërin e bukur dhe thjeshtësinë e saj. Mirëpo të gjithë e vumë re që në klipin e saj të fundit, Elhaida ishte shndërruar në një femër shumë seksi dhe që i shkonte shumë.

Kohët e fundit edhe në rrjetet sociale ajo shfaqet më ndryshe, me foto “provokuese” por pa e ekzagjeruar.

Së fundmi ajo ka publikuar një tjetër foto, menjëherë pasi ka përfunduar dushin.