Drejtori më ka ngacmuar seksualisht, çudit moderatorja shqiptare – Lexo.al

Drejtori më ka ngacmuar seksualisht, çudit moderatorja shqiptare

Ka çuditur me deklaratën e saj të drejtpërdrejtë dhe të hapur,  lidhur me një ngacmim seksual në punë, aq më tepër kur dihet që kjo është një vepër e dënueshme në kodin e punës.

Moderatorja Roza Lati ka pranuar në emisionin “Thumb”, me Aulonën dhe Fatmën, se është ngacmuar seksualisht nga drejtori  i saj në kohën që punonte në “Agon Cannel”.

A ka ngacmime seksuale në showbizin shqiptar?/e.e

 

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 500927,500925,500924,500923
  [src] => Array
    (
    )

)

Të ngjashme