Diçka e madhe po vjen nga Vesa Luma – Lexo.al

Diçka e madhe po vjen nga Vesa Luma

Këngëtarja kosovare, Vesa Luma është goxha aktive në rrjete sociale, duke publikuar imazhe të vogëlushit të saj si dhe imazhe të tjera nga përditshmëria.
Së fundi, përmes një fotografie Vesa ka paralajmëruar se po përgatit diçka të re, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Vesa Luma 6 muaj më parë ka publikuar projektin “Ti zemra ime”, që e solli në bashkëpunim me Ervin Gonxhin.

Kjo këngë rezultoi shumë e suksesshme për këngëtaren, ndërsa tani ajo ka njoftuar fansat e saj që shumë shpejt do të sjellë diçka të madhe. /Lajmi.net/