Darkon me gruan, të dashurat dhe vajzën… këtë gjë mund ta bëjë vetëm ky milioner (Foto) – Lexo.al

Darkon me gruan, të dashurat dhe vajzën… këtë gjë mund ta bëjë vetëm ky milioner (Foto)

Ai njihet me emrin “Candyman” dhe është manjati më i famshëm i Instagramit. Travers Beynon ka nxjerrë për darkë bashkëshorten e tij, dy të dashurat dhe vajzën në Bregun e Artë.

Të gjithë shkuan në “Nineteen at Star”, një restorant luksoz që shërben ushqim të llojit ‘Caviar’ për 600 dollarë.

Manjati i duhatin ka një rezidencë në Brengun e Artë ku jeton me gruan Taesha, 27 vjece, të dashurat Nisha, 22 vjece dhe Kristal, 21 vjece.

Ai e pëlqen shumë restorantin ku i shërbeu femrave të tij caviarin e shtrenjtë dhe patate të pjekura për 84 dollarë.

Kujtojmë se Travers bën një jetë të cmendur dhe të pasur, që është e mbushur me femra të reja dhe seksi që plotësojnë të gjitha dëshirat e tij.

Gjithcka nga jeta e tij e përditshme e publikon në rrjetin social Instagram./e.e

 

 

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 523857,523858,523859,523860,523861,523862,523863,523866,523865,523864,523867,523868
  [src] => Array
    (
    )

)