Çfarë po ndodhë me fytyrën e Katy Perry? – Lexo.al

Çfarë po ndodhë me fytyrën e Katy Perry?

Katy Perry a je ti?

Këngëtarja 33-vjeçare është parë me nënën e saj duke dalë nga një salon bukurie të hënën pasdite në Beverly Hills, Kalifornia.

Katy është parë me një maskë të bardhë në fytyrë dhe ishte e veshur me tuta të zëza dhe një kapele bejsbolli të markës Adidas.

Të ngjashme