Tirana – Lexo.al
Kërcënohet avokatja në Tiranë, tritol dhe një letër në makinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një avokate është.

Linjë e re ujësjellësi në QSUT

Bashkia e Tiranës ka punuar me intensitet në territorin e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”.

“TAHIRI”/ Caktohet nesër në orën 10:00 mbledhja e Këshillit të Mandateve, pas kërkesës së mbrojtjes

Pas zhvillimit të mbledhjes me dyer të mbyllura nga Këshilli i Mandateve, ku prokuroria paraqiti.

SKANDALI/ Prokuroria kërkon arrestimin e Saimir Tahirit, për një akuzë që e ka pushuar vetë dhe e ka shpallur të pafajshëm Tahirin

Prova më e fortë e Prokurorisë, e cila kërkon arrestimin e Saimir Tahirit, është përdorimi.

Tiranë, të shtëna me armë për një vend parkimi në hyrje të pallatit

Një person u arrestua nga Policia e Tiranës ndërsa një tjetër u shpall në kërkim.

Ambasadori Lu qëndron 90 minuta në zyrën e Xhafajt

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka pritur në zyrën e tij ambasadorët Lu dhe Vlahutin.

Prokurori i Berishës bën analistin: Na është krijuar bindja se Saimir Tahiri është i përfshirë në trafik…!

Besim Hajdarmataj, prokurori që firmosi arrestimin e Tahirit është duke habitur të gjithë në këshillin.

Imuniteti i Tahirit, prokuroria kërkon seancë pa mediat, mazhoranca: Nuk kemi gjë për ti fshehur publikut

11:30 — Nën drejtimin e kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi, ka nisur mbledhja e Këshillit.

“S’keni durim të prisni 5 minuta?” Tahiri hyn në Kuvend, simpatizantët e duartrokasin

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, teksa hyri në ambjentet e Kryesisë së Kuvendit, ai është.

Nisma e re e Bashkisë, kujdes falas për shëndetin e dhëmbëve të fëmijëve në kopshte

Bashkia Tiranë ka fokusuar vëmendjen e saj te fëmijët dhe krijimin e kushteve optimale për.