Sport – Lexo.al
Ja pse Mbappe braktisi Monacon

Nënpresidenti i Monakos, Vadim Vasilyev, ka thënë se klubi i tij nuk dëshironte që Mbappé,.

Zidane konfirmon: Navas gati për ndeshjen ndaj Tottenham

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur para ndeshjes me Tottenhamin në kuadër të.

Inzaghi vlerëson Inzaghin. Pippo: “Simone është trajneri më i mirë në Evropë” dhe derbi i humbur nga Milani …

Pippo Inzaghi vlerëson vëllain e tij Simon për punën e tij në udhëheqjen e Lazios..

Pochettino: Tottenham do të marrë në konsideratë magjinë e Isco

Një provë e ashpër pret Tottenham Hotspur të martën dhe Mauricio Pochettino do t’u kushtojë.

Manchester City-Napoli, “sarrismo” në shtëpinë e Guardiolës

Nesër mbrëma Manchester City-Napoli sjell me vete tema të ndryshme, duke filluar me konfrontimin mes.

Kriza e Vllaznisë, një poezi epike nga tifozi shkodran

Tifozët shkodranë janë duke e vuajtur krizën e rezultateve që skuadra e tyre po kalon.

Pochettino: Kjo është ëndrra e Harry Kane

Mauricio Pochettino ka zbuluar ëndrrën e madhe të Harry Kane. Trajneri i Tottenhamit, ka folur.

Mourinho : Kjo skuadër është fantastike, speciale dhe magjike

José Mourinho nuk e fsheh admirimin për PSG, sikundër nuk fsheh edhe faktin se karriera.

Isco: Duam të jemi lider të grupit

Mesfushori spanjoll, Isco Alarcon ka folur për ndeshjen e nesërme ndaj Tottenhamit në Ligën e.

Trajneri i Luftëtarit e pranon disfatën me Partizanin: Nuk ishim fare në fushë

Trajneri i Luftëtarit, Curbello, pas humbjes 2-0 në “Selman Stërmasi” me Partizanin ka folur për.