Show Time – Lexo.al
‘Më mjaftojnë’. Ja sa para mban me vete Çiljeta…

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin “Shiko kush luan”ishte e ftuar dhe këngëtarja shumë e dashur.

Alban Ramosaj tregon këngëtaren shqiptare që s’e ka kapur dot: Vdes për të

Alban Ramosaj është padyshim një nga këngëtarët shqiptar më të dashur nga publiku, sidomos nga.

Habit aktorja e njohur shqiptare: Mamaja ime ka qënë e tmerrshme

Aktorja e mirënjohur e humorit por njëkohësisht dhe moderatorja e emisionit “Mos I fol shoferit”,.

10 mistere të VIP-ave që do t’ju tmerrojnë

Thashethemet rreth njerëzve të famshëm filluan të qarkullonin shumë kohë para se të shpikeshin në.

Fotot/ Puthje dhe përqafime virtuale. Miley Cyrus i komenton këngëtares shqiptare…

Ka vetëm 1 muaj që është lançuar ‘single’ i ri i këngëtares shqiptare Rita Ora.

Bleona: Ja kujt iu dedikua kënga “Ti nuk din as me ma lyp”

Me një karrierë prej më shumë se dy dekadash në skenën shqiptare, Bleona Qerreti numëron.

Shqiptari pëson aksident 1 muaj para dasmës, Suela rrëfen historinë e dashurisë

Suela dhe Florenci janë dy të rinj nga Shqipëria që janë dashuruar prej disa kohës.

Deklarata shokuese e Myfarete Lazes: Pantallonat ua heqin atyre që ua kërkon. Nuk t’i heq njeri me zor

Këngëtarja e famshme shqiptare Myfarete Laze ka bërë një deklaratë që i ka lënë të.

E akuzon se ka patur të dashur përgjigja e të atit lë pa fjalë Bleonën!

Gjatë spektaklit “Xing me Ermalin”, këngëtarja Bleona Qerreti u bë pjesë e lojës së titulluar.

Habit Bleona: Dua një burrë që të më rrahë 3 herë në ditë

Gjatë përshkrimit që ajo ka dhënë për mashkullin ideal Bleona është shprehur se nuk do.