Stil – Lexo.al
Ju ka mërzitur barku me dhjam? 2 përbërësit që do t’ju shpëtojnë!

Shumica e njerëzve e kanë problem  shëndetin e tepërt që kanë në bark. Sipas dietologëve.

Me siguri ju ka ndodhur të gjithëve, por ja çfarë duhet të dini rreth herpesit

Herpes është një infeksion i zakonshëm, afatgjatë i shkaktuar nga virusi simplex i herpesit (HSV).

Cilët janë muskujt që stimulojnë kënaqësinë seksuale tek femrat dhe si t’i stimuloni ato

Muskujt”e dashurisë”, apo siç njihen në mjekësi me termin muskujt pelvikë (Musculus pubococcygeus) gjenden në.

Nuk jeni shtatzane! Ja arsyet e mundshme pse po ju vonohet cikli menstrual

Cikli i çregullt menstrual është një shqetësim sot për shumë femra. Dhe arsyet se pse.

Mos u besoni thashethemeve! Ja sa zgjat një akt seksual i zakonshëm

Seksi është një nga temat më të përfolura të të gjitha kohërave, e si rrjedhojë.

Çfarë duhet të dini për seksin nga prapa nëse e keni për herë të parë

Nëse keni vendosur të kaloni në një nivel të ri në marrdhëniet tuaja seksuale me.

Çfarë duan femrat në seks sipas moshës së tyre

Në këtë artikull do të trajtojmë një nga çështjet më të rëndësishme, atë të seksualitetit.

Fustani i nusërisë, modeli perfekt për fizikun tuaj

Zgjedhja e fustanit të nusërisë është një ndër momentet më emocionuese në përgatitjen e dasmës..

Bëhuni të kujdesshme nëse vëreni qime në gjinj – sepse mund të tregojnë sëmundje të rrezikshme

Qimet në gjinj nuk janë vetëm problem estetik. Gjinjtë janë organi më atraktiv, por edhe.

Problemet seksuale më të zakonshme

Humbja e dëshirës, ejakulimi i parakohshëm, dhimbja gjatë marrëdhënieve seksuale janë disa nga problemet më.