Show Time – Lexo.al
Kylie Jenner kritikohet nga adhuruesit amerikanë për setin 360 dollarësh të grimit

Kompania e Kylie Jenner, Kylie Cosmetics, po ofron një set të brushave për grim si.

Noizy prezanton veturën e re të tipit “Ferrari”

Reperi Noizy njihet si person që i ka pasion veturat dhe shumë shpesh blen disa.

Klea Huta tregon unazën në gishtin e fejesës

Në estradën tonë së fundit është bërë publike lidhja mes Klea Hutës dhe Elgit Dodës..

Diona Fona paralajmëron risi për të mërkurën, publikon klip të ri?

Ylli i ri i muzikës argëtuese, Diona Fona, ka paralajmëruar një risi për të mërkurën..

FOTO/ E shkuara e errët e të dashurës së C.Ronaldos, Georginës me djem të tjerë.A e dinte CR7 ?

Portali portugez “flash.pt” ka publikuar fotot e të dashurës së Cristiano Ronaldo-s para se ajo.

Marina habit publikun: Xhiro mbi karrocë me guzhineta në mes të skenës

Mbrëmjen e sotme në “C’est la vie”, këngëtari Kristi Karkanaqe hyri ndryshe në skenë, i.

Megi Ndokaj flet për herë të parë për lidhjen me Fatmir Hysenbelliun

Pak ditë më parë Fatmir Hysenbelliu dhe Megi Ndokaj kanë qenë kryefjala e mediave pasi.

FOTOT/ Ramushi po që di të zgjedhë. Ja asistentja super seksi e tij

Bezi Osmani e cila ka disa vite që është pjesë e AAK-së. Por me formimin.

Pas ‘Këngës Magjike’ befason Elhaida Dani: ‘I kisha të gjithë kundër’

Elhaida Dani konkurroi këtë vit për herë të parë në festivalin “Kënga Magjike” dhe u.

Vendosi fituesin e ‘Kënga Magjike’, flet Franc Koruni: Më vjen keq që Elhaida më shpëtoi

Mbrëmjen e djeshme bazuar në votimin e artistëve arriti të fitojë “Këngën Magjike”, Anxhela Peristeri.