Show & Stil – Lexo.al
Tri fakte interesante që nuk i keni ditur për pijen tuaj të preferuar – espreson

Edhe adhuruesit më të mëdhenj të kafes ‘espresso’ do të pranojnë se ndonjëherë mund të.

Zbuloni se çfarë shoqe jeni sipas shenjës suaj të horoskopit

Pas marrëdhënieve dashurore, karrierës, rolit si nënë, etj duket se horoskopi ka ndikim edhe tek.

Ish-zyrtari i rrjetit social: Facebook po shkatërron botën

Një ish ekzekutiv i Facebook tha ndihet fajtor për punën e tij e cila po.

Mos lëviz me motor kur është hëna e plotë, mund të vdesësh. Zbulo arsyen misterioze

Hëna e plotë po i shkakton motoçiklistëve vdekjen. Këtë ka zbuluar një studim që na.

Modelja e njohur shfaqet e padepiluar, ja videoja që po “çmend” internetin

Gigi Hadid është një ndër modelet më të kërkuar dhe më të bukura në botë..

Mënyra të bukura për ta dekoruar shtëpinë me ngjyrë hiri

Jeni lodhur nga muret dhe mobilet me ngjyrë të bardhë? Ndoshta ka ardhur koha të.

Lexoni dhe qeshni! Këta janë fshatrat me emrat më të pisët në Shqipëri

Toponimet e vendeve janë gjithnjë interesant nëse merren për studim apo nga rrënja që krijon.

Ky vit më i keqi në aspektin seksual; Italia po mundohet të inkurajojë njerëzit me…

Independent shkruan se ka qenë një vit shumë i keq për sa i përket marrëdhënieve.

I dinit? Ja 10 Shenjat që nuk e keni harruar ishin tuaj

Është jashtëzakonisht e vështirë të harrosh dikë që e ke dashur shumë, kështu që ja.

Vajza e cila pretendon se bën seks me fantazmat, është më e lumtur se kurrë

Ndoshta ju duket e pamundur por ka ndodhur e vërtet. Një grua ka hequr dorë.