Kronikë – Lexo.al
U gjetën eshtra të ushtarëve grekë në Tepelenë? Arkeologu: Janë ushtarë italianë, ja faktet!

Në Dragot të Tepelenës nisi puna për gjetjen e eshtrave të ushtarëve grekë dhe disa.

Video/ Një javë më parë Aldisoni la dy plumba mbi tavolinë: Një për mua dhe një për të

Një për mua dhe një për të. Kështu ishte shprehur 23 vjeçari Aldison Beluli në.

Ndryshon skema e ngjarjes për dy shqiptarët e vrarë në pikën e basteve në Itali. Ja çfarë pranoi pronari

Një marrëveshje për pranimin e fajësisë është arritur të bëhet në seancën dëgjimore për të.

Rrëfehet xhaxhai i Aldisonit: Di që ka qenë i lidhur që në gjimnaz me Arielën, por …

Ngjarja e rëndë e një dite më parë ku Aldison Belulaj qëlloi për vdekje Ariela.

Hoxha: Pse është e vështirë të zbardhen ngjarjet kriminale të janarit

Një vrasje e dyfishtë në Vlorë, tritol biznesmenit me të kaluar kriminale në Shkodër, një.

Gjenden eshtrat e dy ushtarëve grekë, Athina: Historike!

Vetëm pak orë pas nisjes së gërmimeve, në Dragot të Tepelenës janë gjetur eshtrat e.

“Ai e goditi njëherë këtu, ishin duke u kacafytur. Ishin edhe dy vajza të tjera”: Rrëfimi i dëshmitrarëve që panë vrasjen e 21-vjeçares

Para se ta vriste, Aldison Belulaj ishte kacafytur me Arielën, vajzën që e kërkonte prej.

SHIFRAT/ Ulet numri aksidenteve në 2017-n, ja qytetet ku pati më shumë vdekje

Viti 2017 ka shënuar një rënie si të numrit të aksidenteve, ashtu dhe të vdekjeve.

Krimi për pasion, rrëfimi i shokut të autorit: Ne e dinim që ai e donte, ajo e refuzonte

Të vetmit që kishin dijeni mbi dashurinë e Aldisonit per Arielën ishin shokët e tij..

Falsifikimi i pasaportave biometrike, shqiptarët bien pre e vjedhjes së identitetit

Me 18 dhjetor 2012, policia zviceriane deportoi në Rinas nje 35-vjeçar që ishte ndaluar në.