Aktualitet – Page 1850 – Lexo.al
Analiza e ANSA: Ja si mund të marrë përkohësisht Shqipëria vendin e parë

Shqipëria kishte pothuajse 15 minuta për të mbyllur llogaritë me Maqedoninë praktike dhe për të.

“Mos, profesor”

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ka qenë prezent sot në media ku.

Nga kuptimi në moskuptim

Nga Artan Fuga Një ditë po mendoja me vete duke pritur autobuzin te Plepat për.

Notat për kombëtaren kuqezi nga media italiane, në krye Hysaj e Balaj

Portali i njohur sportiv italian “Tuttomercatoweb” ka analizuar ndeshjen mes Shqipërisë dhe Maqedonisë, duke u.

“Për Shkup, Tetovë dhe gjithë trojet Shqiptare”

“Per #Shkup #Tetove dhe gjithë trojet Shqipetare ??”. Është kjo fjalia që ka zgjedhur qendërmbrojtësi i.

BASTARDland !

Nga Dr. Bledar Kurti/ Jetojmë në Kuçkaland dhe Bastardland. Logjika na e shpalos saktë përpara syve,.

Intervista e shqiptarit që i shënoi Kombëtares: Jam i lumtur për golin, urime Shqipërisë

Futbollisti me prejardhje shqiptare që i shënoi Shqipërisë mbrëmë, Ezgjan Alioski, i uroi kuqezinjtë për.

Akuzat e PD për listat në Universitete, reagon MAS: Ja si funksionon në të vërtetë skema e re

Zëvendësministri i Arsimit dhe Sportit, Redi Shtino ditën e sotme zhvilloi një konferencë për shtyp,.

Intervista/ De Biazi: Maqedoninë e mposhtëm për 15 minuta. Injoron Italinë dhe Spanjën

Trajneri i kombëtares shqiptare, Xhani De Biazi shprehet se ndeshjen me Maqedoninë e fitoi për.

Beteja për Dibrën nxjerr në skenë “faktorin çam”

Nga Lindita Çela, BIRN Banorët e Dibrës-njëra prej zonave më të varfra dhe të izoluara.