Aktualitet – Lexo.al
ISIS-i nxjerr dhëmbët: Sulme gjatë Botërorit 2018

Shteti Islamik (ISIS) ka kërcënuar se do të ketë sulme terroriste gjatë Kampionatit Botëror “Rusia.

Hoxha: Ja bosi i drogës në Vlorë, që u lirua nga Prokuroria!

Gazetari Artan Hoxha teksa ka deklaruar se Prokuroria nuk ka prova për arrestimin e Saimir.

Na falni, sepse kjo që bëjmë është e përbindshme!

Nga Mira Kazhani/ Procesi i Tahirit ishte magneti i radhës për të gjithë. Kush e.

Çështja “Tahiri”, Ferhati: Deputeti i PD kishte një provë që ne s’e kishim

Deputetja e PS, Klotilda Ferhati që është edhe pjesë e Këshillit të Mandatave deklaroi në.

Gazetarët sherr “live” në emisionin për Saimir Tahirin

Dy gazetarë të njohur Artan Hoxha dhe Klodiana Lala janë përplasur sot në një debat.

“Zëri i Amerikës”: Prokurorët ndryshuan versionin e parë për udhëtimet e Tahirit me Habilajt

Në Shqipëri prokuroria tha sot se kishte dyshime të arsyeshme që ish ministri i Brendshëm.

Ish-deputeti i PS për çështjen “Tahiri”: Pamë një maskaradë nga prokurorët

Në emisionin ‘Repolitix’ sonte po diskutohet për kërkesën e prokurorisë për arrestimin e Tahirit dhe.

Elbasan/ Identifikohet i dyshuari i ​ngjarjes në lagjen ‘Visarion Xhuvani’

Policia e Elbasanit ka identifikuar dhe ka shpall në kërkim M.Sh, 59 vjeç banues në.

Shpenzimet marramendëse të Habilajve, blinin çorape 320 euro

Qarkullonin shumë para në duar dhe visheshin mirë. Një nga përgjimet po në makinën e.

Bllofi i Berishës/ Tha se është në Itali, por sekretari i Ramës pi kafe me Nanon në Bllok

Sali Berisha akuzoi sot kryeministrin Rama se ka dërguar Engjëll Agaçin që të prishë provat.