Këndvështrim – Lexo.al
Për Edi Ramën, Lulzim Bashën dhe antishqiptarin gjerman

NGA FLOGERT MUÇA/ Deri më sot ishim mësuar që Edi Rama quante kazan çdo portal.

Ora e Shqipërisë, (jo e politikës)

Nga Klea Petro/ Ora e Shqipërisë ka ardhur. Por, kjo është ora e shqiptarëve dhe.

SHËNIM/ Konkluzionet e një dite turpi në Kuvend dhe diferenca mes palëve

Sot në Kuvendin e Shqipërisë u ekzekutua një shfaqje e shëmtuar dhune fizike e verbale..

Andreoti, Freedom House dhe nervi i zbuluar i Ilir Metës

Nga Skënder Minxhozi Ish kryeministri italian Xhulio Andreoti shprehej dikur se nuk duhet reaguar në.

Bllokuesit dhe politika mjerane

Bedri Islami/ Sot, e martë, 10 prill, do të ketë bllokime të rrugëve, edhe njëherë,.

“Rruga e Kombit” për Bashën, kalon nga Kremlini

Nga Flogert Muça/ Debati mbi  tarifimin e të gjithë përdoruesve të automjeteve që kalojnë në.

Drejtësia, halli i përjetshëm i Lulzim Bashës

Nga FLOGERT MUÇA – Lexo.al/ Është ‘magjepsesë’ mënyra se si Lulzim Basha bën politikë në.

Varfëria jonë si argument për të mbuluar milionat e Bashës

NGA FLOGERT MUÇA/ Ditën e sotme në seancën plenare u diskutua skema e re  e.

Basha si ‘mashë’ e Kremlinit kundër BE-së dhe Shqipërisë

Nga Flogert Muça/ Investigimi i revistës prestigjoze amerikane “MotherJones” ku zbulonte se si Rusia kishte.

Grida, Ervini, Klevisi, Petriti dhe ‘Shqipëria e zezë’

Nga Flogert Muça/ Shqipëria është vendi ku zhvillimet politike kanë një ritëm të shpejtë dhe.